Prekių pristatymo kainos ir grąžinimo sąlygos:

KNYGŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE:

Visoje Lietuvoje knygas siunčiame naudodamiesi „Lietuvos pašto“ paslaugomis. Siuntimo kaina – 3,5 eur. 

Lietuvoje knygos pristatomos per 2-7 darbo dienas nuo apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į mūsų sąskaitą. 

KNYGŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE: 

Į užsienio valstybes knygas siunčiame registruotu paštu, naudojantis AB „Lietuvos paštas“ paslaugomis. Siuntimo kaina į ES šalis – 10 eur.

Siuntimo kaina į ne ES šalis – 15 eur. Į užsienio valstybes knygos pristatomos AB „Lietuvos paštas“ nustatyta tvarka ir terminais (išsamesnė informacija skelbiama AB „Lietuvos paštas“ tinklalapyje adresu www.post.lt). 

Mes neatsakome,  jei knygos vėluotų ar būtų nepristatytos dėl „Lietuvos pašto“ kaltės.

PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Remiantis daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, knygos yra negrąžintinos prekės, todėl kokybiškos prekės atgal nepriimamos ir nekeičiamos.

Grąžintinos yra tik nekokybiškos ar brokuotos knygos.

Kiekviena mūsų išsiunčiama knyga yra išoriškai patikrinama siuntos paruošimo proceso metu. Knyga nėra laikoma nekokybiška preke, jeigu ant jos galima pastebėti smulkių transportavimo, pakavimo ar saugojimo metu atsiradusių defektų (pvz.,nežymūs įbrėžimai viršelyje, nežymus popieriaus spalvos pakitimas vienoje iš išorinių briaunų ar pan.).

Jei norite grąžinti nekokybišką ar brokuotą knygą apie prekių grąžinimą nedelsdami informuokite mus el. paštu: veduzinios1008@gmail.com

Jei gavote nekokybišką prekę, prašome, nufotografuoti pažeidimus ir defektus. El. laiške nurodykite knygos pavadinimą, trumpai aprašykite knygos grąžinimo priežastį ir prisekite nuotrauką su pažeidimais ar defektais. Įvertinę aplinkybes mes su Jumis susisieksime dėl tolesnių veiksmų.